Contact to us

Joonised

Kiire töötempo juures on oluline, et joonised valmiksid samuti kiirelt ja usaldusväärsete tegijate poolt. Meil on jooniste paljundamises 25 aastat kogemusi.

Pakume ehitus- ja tehniliste jooniste vormistamise täisteenust. Prindime, kopeerime, skaneerime, voldime ning köidame jooniseid. Lisaks pakume projektipangateenust.

Printimist, koopiaid ja skaneerimist on võimalik teha nii mustvalgelt kui värviliselt kõikides standardmõõtudes A4…A0 ja ka erimõõtudes.
• kopeerime ja skaneerime jooniseid laiusega kuni 914 mm
• prindime jooniseid laiusega kuni 1500 mm

Jooniste printimiseks peavad failid olema avatavad meie poolt kasutatava tarkvaraga: Microsoft Office, Autodesk Autocad, Adobe Acrobat, Corel Draw või failiformaatides, mida eelpool mainitud programmid avavad.
Et saaksime garanteerida jooniste õiged kirjastiilid, joonte jämedused, värvid ja mõõtkava, palume valmistada trükifailid (.plt või .pdf failid).

Tellimiseks saatke soovitud jooniste failid e-postiga teeninduspunkti, kust soovite töö kätte saada: revala@grano.ee (Rävala pst. 8) või kadaka@grano.ee (Mustamäe tee 50).
Kui failid on e-postiga saatmiseks liiga suured, tuleks need panna FTP-sse ja saata e-postiga tellimus kontorisse, kust soovite töö kätte saada. Teise võimalusena toob kuller valmis töö Tallinna piires ning selle lähiümbruses teie poolt soovitud aadressile.

Joonised on tavaliselt A-formaadis.

Joonised voldime formaatidesse:
• köiteäärega 185 + 25 mm
• kleepribaga 198 + 12 mm
• mappi laiusega 210 mm
• mappi laiusega 190 mm (mahub A4 kiletaskusse)

Nõu annavad ja küsimustele vastavad:

Gabriel Koplimaa

müügiosakonna juhataja


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

507 6604

gabriel@grano.ee

Website: www.grano.ee

Palme Kaggovere

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

681 6454

palme@grano.ee

Vaata portfooliot: