Contact to us

Kalendrid

Kalendrid sobivad nii firmameeneks kui ka emotsionaalse väärtusega kingituseks lähedastele ja sõpradele. Kalender võib olla küll soodne, samas väga efektiivne reklaamikanal, sest on vähe asju, mis on meil terve aasta iga päev silme all.

Valmistame erinevaid kalendreid, mille kujunduses on võimalik kasutada tellija fotosid, firmasümboolikat ja soovi korral ka reklaamiriba. Pakume ka ebatraditsioonilise aastaga kalendreid (näiteks 2018 september – 2019 august). Vajadusel saate meilt tellida ka kujunduse või aitame trükifaili loomisega.

TRIO kalendrid

TRIO kalendri tekstid on eesti ja inglise keeles, komplekti kuulub liigutatav kuupäevaaken. Valikus on must ja valge traat. TRIO päise pildi või kujunduse (A4 horisontaalne) palume saata trükiks sobiva pdf-failina. Lisada tuleb lõikevaru ehk bleed 3 mm.

Päise alumises servas on ca 7 mm köitmise augustuseks vajalikku ruumi, sellele alale ärge teksti ega muud olulist infot paigutage.
Soovi korral saab TRIO kalendritele trükkida pikendatud taustakartongi millel on reklaamiriba.

Seinakalender A4, A3

A4 või A3 kalendris on 12 ühepoolse trükiga lehte, esikaas ja tagakaas. Köiteks pakume musta või valget metallkammi koos riputusaasaga. Esikaanel ja iga kuu juures saab kasutada oma pilte. Lisavõimalusena pakume kalendri esikaane lamineerimist. Samuti on võimalik trükkida kalendrile reklaamiriba.

PIKAD seinakalendrid

Pikad seinakalendrid mõõduga 297 x 630 mm on eesti ja inglise keeles. Pikad seinakalendrid sobivad neile, kellel on kvaliteetsed fotod, mida saab suurelt trükkida. Foto mõõdud kalendris on 297 x 420 mm.
Kalendris on 12 ühepoolse trükiga lehte, esikaas ja tagakaas. Köiteks pakume musta ja valget metallkammi koos riputusaasaga. Esikaanel ja iga kuu juures saab kasutada oma pilte. Kalendrid trükime 170 g kaetud paberile. Lisavõimalusena pakume kalendri esikaane lamineerimist. Pikkade seinakalendrite kogused algavad 30-st sama kujundusega kalendrist.

Plakatkalender

Plakatkalendril on 12 kuud ja 1 pilt, võimalikud erinevad paigutused (horisontaalne ja vertikaalne). Trükime 120–160 g paberile, soovi korral ka kartongile või plaadile – KAPA, KATZ Display board, PVC. Formaadid: A3, A2, A1

Vaata ka: plaadile trükk

Lauakalender

Kalendris on 12 või 15 lehte. 15 lehega variandil on lisaks 12 kuule esikaas ning jooksva ja järgneva aasta kalendrid. Köidetud valge või musta traadiga, kalendri lõppformaat on 21 x 10 cm.

Taskukalender

Taskukalendrid trükime 300 g valgele paberile, võimalik ka lamineerida. Lisaks võimalik kasutada eripabereid, näiteks sädelevaid Curious Metallics 300 g pabereid.
Mõõdud ja kogused:

  • 6 x 9 cm kalendri puhul minimaalne kogus 18
  • 5,5 x 8,5 cm kalendri puhul minimaalne kogus 21

Nõu annavad ja küsimustele vastavad:

Sigrid Pohl

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

681 6456

sigrid@grano.ee

Marge Koni

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

681 6454

marge@grano.ee

Gabriel Koplimaa

müügijuht


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

507 6604

gabriel@grano.ee

Website: www.grano.ee

Vaata portfooliot: