Contact to us

Tellimine

GRANO trükipoest

Osasid tooteid on võimalik tellida Grano trükipoest.

Trükiste tellimine veebipoest on kiire ja lihtne. Hetkel saab tellida:

diplomitööd, flaierid, kalendrid, plakatid, roll-up stendid, visiitkaardid

 

E-postiga

Saatke tellimus selle teeninduspunkti aadressil, kust soovite töö kätte saada. Suuremahulised tellimused või tellimused, millele on vaja ka hinnapakkumist, palume esitada müügisekretäride kaudu:

 

Failiedastus

Wetransfer failiedastus

Kui failid on e-postiga saatmiseks liiga suured (üle 5 MB), võib need saata kasutades Wetransfer failiedastuskeskkonda. See on lihtne ja tasuta teenus.

Tellimuse esitamiseks käituge samuti nagu e-postiga tellimuse esitamisel.

www.wetransfer.com

Grano FTP juurdepääs

Samuti saab üle 5 MB suurusi faile laadida meie FTP serverisse. Soovitame kasutada mõnda vabavaralist FTP programmi, näiteks FileZilla või FreeFTP.

Grano FTP juurdepääsud:
Host: ftp://89.219.147.34
User: k3
Psw: pLot

 

Kui teil FTP tarkvara ei ole, saab faile üles laadida nii:

Vajutage „start“ nuppu, valige „run“. Avanenud aknakesse kirjutage: explorer.exe ja vajutage „ok“. Seejärel avanenud akna aadressiribale kirjutage: ftp://89.219.147.34 ja vajutage „Enter“. Siis küsitakse kasutajanime ja parooli. Edasi saate juba “kopeeri” ja “kleebi” käsklusega või lihtsalt lohistades failid Grano FTP-sse panna.

NB! Konfidentsiaalsuse tagamiseks kliendid faile meie FTP-s ei näe. See tähendab, et ka teie ei näe enda üles laetud faile.

Võimaluse korral vältige faili nimedes täpitähti (õ, ä, ö, ü) ja punkte ning komasid. Nende asemel soovitame kasutada sidekriipse ja alakriipse (- _). Vastasel juhul võib üleslaadimine anda veateate.

FTP-ga saadetud failide trükkimiseks palume saata tellimus e-postiga kontorisse, kust soovite valmis töö kätte saada vastavalt e-postiga tellimise juhisele.