GRANO trükipoest

GRANO trükipoest tellimine on lihtne ning tähtajad lühikesed. Lisame tooteid pidevalt, hetkel saab trükipoest tellida: flaierid, kalendrid, plakatid, roll-up stendid, visiitkaardid

E-postiga

Tellimused, millele soovite hinnapakkumist, palume esitada meie müügiosakonna aadressil:

Muudel juhtudel saatke tellimus selle teeninduspunkti aadressil, kust soovite töö kätte saada:

Valmis töid saadame soovi korral ka pakiautomaati, Tallinnas ning selle lähiümbruses saab kasutada kullerteenust.
Kättetoimetamise hind sõltub paki kaalust, suurusest, tarneajast ja -piirkonnast.
Teatage soovitud tarneaadress ja -viis tellimust esitades.

Tellimust esitades palume lisada alati tähtaeg ja oma kontakttelefon, et saaksime küsimuste tekkides teiega ühendust võtta.

Failiedastus

Wetransfer failiedastus

Kui failid on e-postiga saatmiseks liiga suured (üle 5 MB), võib need saata kasutades failiedastuskeskkonda www.wetransfer.com. See on lihtne ja tasuta teenus.
Lisaks faili saatmisele palume tellimus esitada ka e-postiga – vaadake juhist eespool!

Grano FTP juurdepääs

Samuti saab üle 5 MB suurusi faile laadida meie FTP serverisse. Soovitame kasutada mõnda vabavaralist FTP programmi, näiteks FileZilla või FreeFTP. Grano FTP juurdepääsud: Host: ftp://89.219.147.34 User: k3 Psw: pLot
Kui teil FTP tarkvara ei ole, saab faile üles laadida nii: Vajutage „start“ nuppu, valige „run“. Avanenud aknakesse kirjutage: explorer.exe ja vajutage „ok“. Seejärel avanenud akna aadressiribale kirjutage: ftp://89.219.147.34 ja vajutage „Enter“. Siis küsitakse kasutajanime ja parooli. Edasi saate juba “kopeeri” ja “kleebi” käsklusega või lihtsalt lohistades failid Grano FTP-sse panna.
NB! Konfidentsiaalsuse tagamiseks kliendid faile meie FTP-s ei näe. See tähendab, et ka teie ei näe enda üles laetud faile.
Võimaluse korral vältige faili nimedes täpitähti (õ, ä, ö, ü) ja punkte ning komasid. Nende asemel soovitame kasutada sidekriipse ja alakriipse (- _). Vastasel juhul võib üleslaadimine anda veateate.
FTP-ga saadetud failide trükkimiseks palume saata tellimus  e-postiga (vaata juhist eespool) kontorisse, kust soovite valmis töö kätte saada.