Contact to us

Joonised

Kiire töötempo juures on oluline, et joonised valmiksid samuti kiirelt ja usaldusväärsete tegijate poolt. Meil on jooniste paljundamises üle 25 aasta kogemusi.
Pakume ehitus- ja tehniliste jooniste vormistamise täisteenust. Prindime, kopeerime, skaneerime, voldime ning köidame jooniseid. Lisaks pakume projektipangateenust.

Printimist, koopiaid ja skaneerimist on võimalik teha nii mustvalgelt kui värviliselt kõikides standardmõõtudes A4…A0 ja ka erimõõtudes.
• kopeerime ja skaneerime jooniseid laiusega kuni 914 mm
• prindime jooniseid laiusega kuni 1500 mm

Jooniste printimiseks peavad failid olema avatavad meie poolt kasutatava tarkvaraga: Microsoft Office, Autodesk Autocad, Adobe Acrobat, Corel Draw või failiformaatides, mida eelpool mainitud programmid avavad.
Et saaksime garanteerida jooniste õiged kirjastiilid, joonte jämedused, värvid ja mõõtkava, palume valmistada trükifailid (.plt või .pdf failid).

Tellimiseks saatke soovitud jooniste failid e-postiga tellimused@grano.ee.

Kui failid on e-postiga saatmiseks liiga suured, tuleks need saata kasutades Wetransfer failiedastust või panna FTP-sse ja saata e-postiga tellimus kontorisse, kust soovite töö kätte saada. Teise võimalusena toob kuller valmis töö Tallinna piires ning selle lähiümbruses teie poolt soovitud aadressile.

Joonised on tavaliselt A-formaadis.

Joonised voldime formaatidesse:
• köiteäärega 185 + 25 mm
• kleepribaga 198 + 12 mm
• mappi laiusega 210 mm
• mappi laiusega 190 mm (mahub A4 kiletaskusse)

Nõu annavad ja küsimustele vastavad:

Gabriel Koplimaa

müügiosakonna juhataja

Contact

Phone: 507 6604

Email: gabriel@grano.ee

Website: www.grano.ee

Palme Kaggovere

lapsepuhkusel

Contact

Phone: -

Email: hinnainfo@grano.ee

Vaata portfooliot: