Contact to us

Kaardid, kutsed, kinkekaardid

Kaardid ja kutsed on lihtne ja soodne võimalus erinevatel puhkudel kliente ja koostööpartnereid meeles pidada. Kinkekaardid võivad olla aga tõhusaks kanaliks uute klientideni jõudmisel. Kvaliteetselt vormistatud väiketrükis aitab kujundada teie kuvandit klientide silmis.

Kaarte trükime erinevatele paberitele ning erinevates formaatides. Teeme nii keskelt volditavaid kui lihtsaid ühe- või kahepoolseid kaarte ja seda kõike ka väikestes kogustes. Paberinäidistega saate tutvuda meie klienditeenindustes.
Kaartide ja kutsete puhul soovitame kasutada personaalse pöördumise võimalust. Näiteks saab lihtsa andmebaasi abil muuta kõik kaardid ja kutsed nimelisteks.  Samuti on võimalik kinkekaarte numereerida. Kaartidele trükitavad nimed ja kinkekaartide numeratsiooni palume esitada Exceli tabelis.

Nõuded kujundusele:

Kujundusfaili soovime pdf-failiformaadis. Servani ulatuvate värvipindade ja kujunduselementide puhul on vaja lisada lõikevaru e. bleed 3 mm.

Kujunduse saate tellida ka meie käest.

Kui teil on pilt olemas, siis on lihtne tellida meie e-poest. Seal saate soovi korral lisada tekstid. Valikus erinevad formaadid, nii ühe- kui kahepoolsed. Vaadake lähemalt!

Nõu annavad ja küsimustele vastavad:

Eerik Överus

müügikonsultant

Contact

Phone: 5662 9007

Email: eerik@grano.ee

Birgit Karras

müügikonsultant

Contact

Phone: 681 6454

Email: birgit@grano.ee

Palme Kaggovere

lapsepuhkusel

Contact

Phone: -

Email: hinnainfo@grano.ee

Vaata portfooliot: