Contact to us

Roll-up-stendid

Roll-up stendid on mõeldud näiteks esitlustel, konverentsidel või muudel ettevõtmistel info efektseks ja lihtsaks väljapanekuks. Roll-up stende on kerge kaasas kanda ja paigaldada. Seetõttu on need parimaks lahenduseks juhul, kui sama infot on vaja esitleda korduvalt ja mitmes erinevas asukohas. Vajadusel aitame kujunduse tegemisel.

Kõikide roll-upidega on kaasas tugevast riidest must kandekott, mis kaitseb mehhanismi transpordi ja hoiustamise ajal.

Oriental

Soodsa hinnaga automaatse sissekerimisega esitlusstend, mida on lihtne kasutada ja transportida. Stend on valmistatud kergest anodeeritud alumiiniumist. Stendil on kaks jalga, mis tagavad püsivuse. Graafika asub stendi aluses. Kasutamiseks tõmmatakse graafika alusest välja ja toestatakse alumiiniumist tugitoruga, mis jääb graafika taha. Stendi kaal ilma graafikata 3,6 kg.
Saadaval mõõduga:
80 x 200cm

Oriental II

Kvaliteetne ja soodsa hinnaga automaatse sissekerimisega esitlusstend. Esinduslik, lihtne kasutada ja transportida. Stendil on võimalik sisu vahetada. Korpus on valmistatud tugevast anodeeritud alumiiniumist. Stendil on kaks jalga, mis tagavad püsivuse. Graafika asub stendi aluses. Kasutamiseks tõmmatakse graafika alusest välja ja toestatakse alumiiniumist tugitoruga, mis jääb graafika taha.
Saadaval mõõtudega:
80 x 200 cm
85 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm

Banner Roll-Up

Kvaliteetne, soliidse väljanägemisega automaatse sissekerimisega esitlusstend. Esinduslik, lihtne ja kerge kasutada ning transportida. Stendil on võimalik sisu vahetada. Korpus on valmistatud anodeeritud alumiiniumist, ei vaja tugijalgu. Graafika asub stendi aluses. Kasutamiseks tõmmatakse graafika alusest välja ja toestatakse alumiiniumist tugitoruga, mis jääb graafika taha.
Saadaval mõõtudega:
85 x 215 cm
100 x 215 cm
120 x 215 cm

Twin

Kvaliteetne, kahe graafikaga automaatse sissekerimisega esinduslik esitlusstend, mida on lihtne ja kerge kasutada ning transportida. Stendil on võimalik sisu vahetada. Korpus on valmistatud anodeeritud alumiiniumist. Stend ei vaja tugijalgu. Graafika asub stendi aluses. Kasutamiseks tõmmatakse graafika alusest välja ja toestatakse alumiiniumist tugitoruga, mis jääb graafika taha.
Saadaval mõõduga:
100 x 215 cm

X-Banner

X-bänner on esinduslik, lihtne ja kerge kasutada ning transportida. Bänneriraami X-kuju tagab stabiilsuse. Kanga nurkadesse paigaldatakse öösid, millega graafika kinnitub stendile. Graafikat on lihtne eemaldada, mis võimaldab sama graafikat kasutada erinevates kohtades ja oludes. Stend on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ja fiiber varrastest.
Saadaval mõõduga:
60 x 180 cm

Nõu annavad ja küsimustele vastavad:

Kerli-Estra Teesalu

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

650 6072

kerli@grano.ee

Website: www.grano.ee

Eerik Överus

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

5662 9007

eerik@grano.ee

Palme Kaggovere

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

681 6454

palme@grano.ee

Vaata portfooliot: