Contact to us

Roll-up-stendid

Roll-up stendid on mõeldud näiteks esitlustel, konverentsidel või muudel ettevõtmistel info efektseks ja lihtsaks väljapanekuks. Roll-up stende on kerge kaasas kanda ja paigaldada. Seetõttu on need parimaks lahenduseks juhul, kui sama infot on vaja esitleda korduvalt ja mitmes erinevas asukohas.

Oleme abiks ka kujunduse tegemisel.

Kõikide roll-upidega on kaasas tugevast riidest must kandekott, mis kaitseb mehhanismi transpordi ja hoiustamise ajal.
Hinnas sisaldub mehhanism, trükk ning kandekott.

Roll-up Oriental

Soodsa hinnaga automaatse sissekerimisega esitlusstend, mida on lihtne kasutada ja transportida. Stend on valmistatud kergest anodeeritud alumiiniumist. Stendil on kaks jalga, mis tagavad püsivuse. Graafika asub stendi aluses. Kasutamiseks tõmmatakse graafika alusest välja ja toestatakse alumiiniumist tugitoruga, mis jääb graafika taha. Stendi kaal ilma graafikata 3,6 kg.

Mõõdud ja hind (koos km):
80 x 200 cm – 69,00

Roll-up Oriental II

Kvaliteetne ja soodsa hinnaga automaatse sissekerimisega roll-up stend. Esinduslik, lihtne kasutada ja transportida.
Stendil on võimalik sisu vahetada.
Korpus on valmistatud tugevast anodeeritud alumiiniumist. Stendil on kaks jalga, mis tagavad püsivuse. Graafika asub stendi aluses. Kasutamiseks tõmmatakse graafika alusest välja ja toestatakse alumiiniumist tugitoruga, mis jääb graafika taha.

Mõõdud ja hind (koos km):
80 x 200 cm – 75,00
85 x 200 cm – 77,00
100 x 200 cm – 92,00
120 x 200 cm – 98,00

Banner Roll-Up

Kvaliteetne, soliidse väljanägemisega automaatse sissekerimisega esitlusstend. Esinduslik, lihtne ja kerge kasutada ning transportida.
Stendil on võimalik sisu vahetada.
Korpus on valmistatud anodeeritud alumiiniumist, ei vaja tugijalgu. Graafika asub stendi aluses. Kasutamiseks tõmmatakse graafika alusest välja ja toestatakse alumiiniumist tugitoruga, mis jääb graafika taha.

Mõõdud ja hind (koos km):
85 x 215 cm – 114,00
100 x 215 cm – 123,00
120 x 215 cm – 155,00

Roll-up Twin

Kvaliteetne, kahe graafikaga automaatse sissekerimisega esinduslik roll-up stend, mida on lihtne ja kerge kasutada ning transportida.
Stendil on võimalik sisu vahetada, ka ühekaupa.
Korpus on valmistatud anodeeritud alumiiniumist. Stend ei vaja tugijalgu. Graafika asub stendi aluses. Kasutamiseks tõmmatakse graafika alusest välja ja toestatakse alumiiniumist tugitoruga, mis jääb kahe graafika vahele.

Mõõdud ja hind (koos km):
100 x 215 cm – 234,00

X-Banner

X-bänner on esinduslik, lihtne ja kerge kasutada ning transportida. Bänneriraami X-kuju tagab stabiilsuse. Kanga nurkadesse paigaldatakse öösid, millega graafika kinnitub stendile. Graafikat on lihtne eemaldada, mis võimaldab sama graafikat kasutada erinevates kohtades ja oludes, ka lihtsalt bännerina.
Stend on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ja fiiber varrastest.

Mõõdud ja hind (koos km):
60 x 180 cm – 49,00

Nõu annavad ja küsimustele vastavad:

Eerik Överus

müügikonsultant

Contact

Phone: 5662 9007

Email: eerik@grano.ee

Palme Kaggovere

müügikonsultant

Contact

Phone: 681 6454

Email: palme@grano.ee

Vaata portfooliot: