Contact to us

Visiitkaardid

Jätkuvalt sobivad oma kontaktide jagamiseks ja ettevõttest soliidse mulje jätmiseks visiitkaardid – alates lihtsamatest digitrükis kaartidest kuni eksklusiivsete erilahendusteni. Meil on aastatepikkused kogemused põnevate visiitkaartide valmistamisel ning meie kujundajad aitavad hea meelega just teie firmale sobiva lahenduse väljatöötamisel.

Kui kaartide kättesaamisega on kiire, valmistame need digitrükis mõne tunni jooksul nii värviliselt kui mustvalgelt. Vajalik on vaid trükikõlbuliku faili olemasolu. Valmistame ka väikseid koguseid visiitkaarte. Valikus on palju erinevaid pabereid, millega saab tutvuda meie klienditeenindustes. Kaardid aitab efektsemaks muuta lamineerimine ja/või nurkade ümardamine, samuti kohtlaki kasutamine. Ka on võimalik trükkida tumedatele paberitele heledate värvidega ning ka kulla ja hõbedaga, teha fooliumtrükki ning trükkida täpsete Pantone toonidega. Erilahendustega kaartide valmimisaeg on paarist päevast kuni nädalani, olenevalt viimistlusest. Kui näiteks soovite, et andmete ülekanne kaartidelt nutiseadmesse käiks ilma vaevata, prindime kaardile QR-koodid. Samas võib seda koodi kasutada ka lingina, mis viib kaardi saaja otse teie kodulehele. Visiitkaartide mõõdud võib valida vastavalt soovile, levinumateks standardmõõtudeks on 90 × 50 mm, 85 × 55 mm ning 90 x 55 mm.

Nõuded kujundusele

Trükiks vajame trükikõlbulikku pdf-faili ühe visiitkaardiga. Poognale ladumise teeme ise. Visiitkaardi servani ulatuvate värvipindade ja kujunduselementide puhul tuleb kindlasti lisada lõikevaru e. bleed 3 mm.

Kujunduse saate tellida ka meie käest.

Nõu annavad ja küsimustele vastavad:

Kerli-Estra Teesalu

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

650 6072

kerli@grano.ee

Website: www.grano.ee

Eerik Överus

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

5662 9007

eerik@grano.ee

Palme Kaggovere

müügikonsultant


Mailing Address

Mustamäe tee 50

Contact

681 6454

palme@grano.ee

Vaata portfooliot: