Mööbel trükifirmast – täiesti võimalik!

Firmasümboolikaga messimööbel toetab brändi identiteeti

Mis võiks tõmmata tähelepanu messil, kliendiüritusel, tooteesitlusel, kaupluses või ka kontoris? Muidugi firmasümboolikaga Re-board mööbel!

Re-board – see on paberist valmistatud (seega 100% taaskasutatav!) trükitava pinnaga plaat, mis algselt töötati välja Rootsis. Re-board on väga kerge, sest see on õhku täis kärjelise struktuuriga, olles samas aga jäik. Kokkuvõttes – see on üks lihtne, aga põnev materjal, millele on võimalik trükkida ja seejärel erikujuliselt lõigata. Sellest saab valmistada kõikvõimalikke asju nagu näiteks lauad, riiulid, toolid ja muud sisustuselemendid, aga ka messiseinad. Kui otsite eristuvaid lahendusi, siis Re-board tooted annavad selleks väga hea võimaluse. Tuleb lasta vaid fantaasial lennata!

Re-board tooteid saab valida ka juba välja töötatud mudelite seast ja neile peale trükkida soovidele vastav kujundus – värvid, logo, fotod nii nagu vaja. Sisustuselemente nagu erinevad kuubikud-risttahukad, saate hästi kasutada kauplustes toodete eksponeerimiseks. Nende abil on lihtne muuta müügipinna väljanägemist uue tooteseeria saabudes. Sellised tooted aitavad ka ilmestada klientide vastuvõtu- või nõupidamiste ruume jmt.

Kui otsite eristuvaid lahendusi, siis Re-board tooted annavad selleks väga hea võimaluse.

Erikujulised reklaamtahvlid, sisustuspildid, kleebised

GRANO-s on võimalik trükkida mitte üksnes paberile, vaid tegelikult väga laiale materjalide valikule. Meil on tehnika, millega saab trükkida kõikvõimalikele plaatidele (KAPA, PVC, alumiinium-komposiit, pleksiklaas jms) ja seda nii sise- kui välistingimustesse. Trükitut on seejärel võimalik ka väga erinevate ning keerukate kontuuridega välja lõigata. Nii on võimalik teha näiteks südamekujulisi reklaamtahvleid sõbrapäeva kampaaniaks või kujunduselemente ja firma sümboolikat kontori seinale. Samas saame trükkida ka näiteks tapeedile ning kardinakangale. Valikus on ka kergesti eemaldatav tapeet, mis sobib just ajutiste lahenduste puhul. Toodame ka põranda- ning aknakleebiseid, mida on hea kasutada müügikampaaniate toetuseks. Samuti valmistame fotokapasid ja fotolõuendeid nii sisekujunduse kui näituste tarbeks. Huvitavaks täienduseks teie interjöörile oleksid ka teie enda kujundusega rulood – olgu siis fotoga, graafikaga või hoopis laste joonistustega.

Esitlustooted, raamatud, reklaamtrükised

Kui kõik eelnev pole siiski päris teie teema, siis loomulikult saab meie käest tellida ka muid vajalikke trükiseid nagu visiitkaarte, flaiereid, voldikuid, katalooge, raamatuid, plakateid, roll-up stende, aga ka näiteks parkimiskelli, kalendreid ja kleebiseid. Samuti valmistame väiksemates kogustes pakendeid ja pakendi prototüüpe, ümbriseid šokolaaditahvlile jpm. Asja iva on selles, et GRANO-st saate tellida kõiki vajaminevaid trükiseid, säästes nii aega kui energiat mitme tarnijaga suhtlemise asemel.

Kogu GRANO valikuga saate tutvuda meie kodulehe toodete ja teenuste lehtedel, kus need on järjestatud tähestiku järjekorras. Vaadake lähemalt siit: Tooted või Teenused.

GRANO-st saate tellida kõiki vajaminevaid trükiseid, säästes nii aega kui energiat mitme tarnijaga suhtlemise asemel.

Trükiste e-pood – kiire ja lihtne

Hõlbustamaks teie ostuprotsessi, on meil ka oma e-pood, kust saate lihtsalt ja kiirelt tellida visiitkaarte, postkaarte, flaiereid, plakateid ning roll-up stende, lisaks kooli lõputööde printimist ja köitmist. Ka on valikus erinevad kalendrid – seinale, lauale, taskusse. Toodete valik täieneb pidevalt.

Klientidele, kes vajavad sageli sarnaseid trükiseid, pakume aga personaalse e-poe lahendust – paneme sinna üles teile vajalike toodete failid, et oleks mugav teha kordustellimusi. Teie e-tellimiskeskkonnas võiksid olla ju kõikide töötajate visiitkaartide, reklaam-kataloogide ja ka muude trükiste failid – kordustrükkide tellimiseks peate vaid soovitud failid ära märkima, sisestama kogused ja esitama tellimuse ning protsess teie materjalide tootmiseks käivitubki! Pakub huvi? Sellisel juhul võtke meiega ühendust aadressil epood@grano.ee ja me tutvustame seda teenust lähemalt.

Üha kiireneva elutempo juures oskab igaüks hinnata võimalusi, mis aitavad säästa aega ja energiat. Seetõttu soovimegi olla teile toeks meie laia trükiteenuste valikuga!

Meeldivate kohtumisteni,

Grano Digital