Kontaktid

Klienditeenindus

Esitage tellimused aadressil tellimused@grano.ee ja teavitame kui töö on valmis, saadame kulleriga või pakiautomaati.

Ühe tellimuse miinimumhinnaks on 5 EUR.
Samuti saate teha tellimusi meie e-poe kaudu.

Mustamäe tee 50

E-R 9.00 – 17.00
660 4702
tellimused@grano.ee

Müügiosakond

E–R 9.00 – 17.00
650 6072
hinnainfo@grano.ee

Eerik Överus

Eerik Överus

müügikonsultant
5662 9007
eerik@grano.ee

Birgit Karras

Birgit Karras

müügikonsultant
681 6454
birgit@grano.ee

Sigrid Lemba

Sigrid Lemba

müügikonsultant
681 6456
sigrid@grano.ee

Palme Kaggovere

Palme Kaggovere

lapsepuhkusel

hinnainfo@grano.ee

Gabriel Koplimaa

Gabriel Koplimaa

müügiosakonna juhataja
507 6604
gabriel@grano.ee

Juhtkond

Arvo Pihl

Arvo Pihl

tegevjuht, juhatuse esimees
509 4900
arvo@grano.ee

Koit Variksoo

Koit Variksoo

tootmisjuht, juhatuse liige
509 4546
koit@grano.ee