Contact to us

AVAMISAJAD PÜHADEPERIOODIL

Klienditeenindus

Head kliendid, meie RÄVALA 8 esindus on SULETUD 19. detsembrist. Edaspidi ootame teid meie Mustamäe tee 50 esinduses.
Esitage tellimused aadressil tellimused@grano.ee ja teavitame kui töö on valmis, saadame kulleriga või pakiautomaati.
Samuti saate teha tellimusi meie e-poe kaudu.

Mustamäe tee 50

images

E-R 9.00 – 17.00

 660 4702
 tellimused@grano.ee

Müügiosakond

Mustamäe tee 50, 650 6072 hinnainfo@grano.ee
E – R  9.00 – 17.00

Eerik Överus

müügikonsultant

Contact

Phone: 5662 9007

Email: eerik@grano.ee

Palme Kaggovere

müügikonsultant

Contact

Phone: 681 6454

Email: palme@grano.ee

Gabriel Koplimaa

müügiosakonna juhataja

Contact

Phone: 507 6604

Email: gabriel@grano.ee

Website: www.grano.ee

Sigrid Pohl

suurklientide müügijuht

Contact

Phone: 681 6456

Email: sigrid@grano.ee

Juhtkond

Arvo Pihl

tegevjuht, juhatuse esimees

Contact

Phone: 509 4900

Email: arvo@grano.ee

Koit Variksoo

tootmisjuht, juhatuse liige

Contact

Phone: 509 4546

Email: koit@grano.ee

Juriidilised andmed:

OÜ Grano Digital
Registrikood: 10460180
KMKR: EE100078149
Mustamäe tee 50
10621 Tallinn
660 4664
grano@grano.ee
www.grano.ee

Arveldusarved:

Swedbank
IBAN EE082200221006100819
SWIFT: HABAEE2X
SEB Pank
IBAN EE231010052038570003
SWIFT: EEUHEE2X
Luminor Bank AS (endine Nordea)
IBAN EE301700017000624893
SWIFT/BIC: NDEAEE2X

Meie veebipoes saab maksta: