Contact to us

Sisustuspildid

Ilmesta interjööri fotodega!
Lihtne viis sisekujunduses muudatusi teha on riputada seinale sisustuspildid – suureformaadilised fotod, graafiline disain, joonistused ja muud pildid. Tegemist on ühe soodsaima võimalusega oma ruumidesse uut meeleolu tuua. Suureformaadilised sisustuspildid sobivad hästi ka kingituseks.

Trükime fototapeeti, fotosid, reprosid, graafilist disaini ja näitustele ülespanekuid. Fotopaberile ning lõuendile trükiks kasutame spetsiaalselt fotode ja reprode trükiks mõeldud Canoni printerit ning kauakestvaid pigmentvärve.
Kui teil ei ole omal sobivat fotot, siis leidke Istockphoto valikust. Pildi faile saab meie kaudu osta.
Ka on Eestis väga palju häid fotograafe, kelle käest on võimalik pildifaile osta.
Samuti võib trükkida enda või disaineri tehtud mustreid-kujundusi ning miks mitte laste joonistusi. Joonistusi saab meie juures skaneerida.

Fotokapa

Fotokapa on kergele ja jäigale alusplaadile kleebitud foto.
Fotode trükkimiseks kasutame Canoni ja Tecco kvaliteetseid fotopabereid. Valikus on matt, poolmatt ehk satiin ja läikiv ehk glossy paber.
Fotokapa maksimaalne suurus on 950 x 1350 mm. Kui soovite suuremat pilti, siis seda saame teha otse plaadile trükkides posteri kvaliteediga – lugege sellest allpool.
Trükitud foto paigaldame KAPA Fix 5 mm (väiksemad formaadid ja raamitavad pildid) või 10 mm plaadile.
KAPA plaadil on komplektis riputusaasad.
Lisaks pakume fotokapadele metallraame, mis on saadaval erinevates toonides. Näidistega saate tutvuda meie esinduses.
Soovi korral teeme teie fotodest kollaaži – parema tulemuse jaoks soovitame valida sarnase heleduse-tumedusega pildid.

Fotolõuend

Prindime fotod, originaaldisaini ja muud sisustuspildid kvaliteetsele lõuendile ja paigaldame puidust 20 mm paksusele alusraamile.
Perfektne viimistlus tagab suurepärase tulemuse, mis kaunistab interjööri.
Komplektis on kiiludega raam ja tross ning aasad riputamiseks.
Minimaalsed lõuendiraami mõõdud on 300 x 300 mm.
Fotolõuendi lühema külje maksimaalne pikkus on 1400 mm, pikkust võib olla mõni meeter.
Kuna pilt jätkub raami külgedel, tuleb pilti valides sellega arvestada, et olulised elemendid ei jääks pildi servale. Soovitavalt peaks fotolõuendi puhul arvestama ärakeeramisvaru 40 mm igast küljest, mis jääb näha raami serval.

Fototapeet

Trükime tapeedile teie soovitud pildi või mustri. Sageli piisab ruumile ilme andmiseks ühe seina või ka seinaosa katmisest trükitud tapeediga.
Leidke sobiv foto või tehke ise kujundus, trükime selle tapeedile. Nagu eespool mainitud, siis kvaliteetseid pildifaile saab osta ka fotograafidelt või pildipankadest.

Soovitused failile

Kujundatud vektorfailile erinõudeid ei ole, pdf faili tegemise juhise leiate Kasulik rubriigist.
Foto fail peaks aga olema kõrge kvaliteediga. Näiteks kui on soov teha tapeet seinale mõõtudega 5 x 2,5 m, peaks faili orienteeruv suurus olema 20 000 x 10 000 pikslit. Kui leiate pildi, mis teile meeldib, saatke meile pildi fail ja mõõdud, kui suurele seinale sooviksite tapeedi trükkida, siis saame kontrollida, kas pildi kvaliteet on piisav.

Tapeedimaterjalid

Meil on valikus erinevaid tapeedimaterjale – leidub sobiv lastetuppa panemiseks, on ka kergesti eemaldatavaid tapeete, mida saab kasutada sisekujunduses ajutiste lahenduste puhul – näiteks kaupluses hooajale vastava sisekujunduse tegemisel.
Tapeetide näidistega saate tutvuda meie esinduses

Sisustuspildid erinevatel plaatidel

Trükime erinevatele plaatidele, mida saab kasutada sisekujunduses. Otse plaadile trükk on kiire ja soodne võimalus värskendada interjööri. Ka sobib see ajutiste ülespanekute jaoks.
Võimalik on teha põnevaid erilahendusi, kuna teostame ka plaatide erikujulist lõikamist.
Trükkida saame plaate maksimaalselt laiusega 1600 mm ning pikkusega vastavalt plaadi suurusele (u 3200 mm). Plaadi paksus võib olla kuni 4 cm.
Trükime ka kliendi materjalile. Oleme näiteks trükkinud klaasile ja metallplaatidele.
Küsige lähemalt võimaluste kohta meie müügikonsultantidelt!

Nõu annab ja küsimustele vastab:

Eerik Överus

müügikonsultant

Contact

Phone: 5662 9007

Email: eerik@grano.ee

Birgit Karras

müügikonsultant

Contact

Phone: 681 6454

Email: birgit@grano.ee

Portfoolio: