Kalendrid

Kalendrid sobivad nii firmameeneks kui ka emotsionaalse väärtusega kingituseks lähedastele ja sõpradele. Miks mitte teha endale koju seinale või tööle lauale kalender pere- või puhkusepiltidega.
Kalender võib olla küll soodne, samas väga efektiivne reklaamikanal, sest on vähe asju, mis on meil terve aasta iga päev silme ees.

Valmistame erinevaid kalendreid, mille kujunduses on võimalik kasutada tellija fotosid, firmasümboolikat ja soovi korral lisada reklaamiriba. Pakume ka ebatraditsioonilise aastaga kalendreid (näiteks 2019 september – 2020 august). Vajadusel saate meilt tellida ka kujunduse või aitame trükifaili loomisega.
Enamust kalendreid saate hõlpsalt tellida meie e-poest, lingid on vastavate toodete juures.

TRIO kalendrid

TRIO kalendris on kuude ja päevade nimed eesti ja inglise keeles. Kalendris on välja toodud riiklikud pühad, tähtpäevad, lipupäevad, rahvakalendri pühad, kuufaasid ning pööripäevad.
Komplekti kuulub liigutatav kuupäevaaken. Valikus on must ja valge traat.
TRIO päise pildi või kujunduse (A4 horisontaalne 297 x 210 mm) palume saata trükiks sobiva pdf-failina. Lisada tuleb lõikevaru ehk bleed 3 mm.

Päise alumisest servast ca 7 mm augustame köitmiseks, sellele alale ärge teksti ega muud olulist infot paigutage.
Soovi korral saab TRIO kalendritele trükkida pikendatud taustakartongi millel on reklaamiriba. Reklaamiriba mõõdud on 297 x 50 mm.

Ilma reklaamribata kalendrit on lihtne tellida meie e-poest.

Seinakalendrid A4, A3

Seinakalendrites on 13 ühepoolse trükiga lehte, esikaas ja tagakaas. Seinakalendreid on valikus erineva kujundusega.  Ilukalendris on välja toodud riiklikud pühad ja tähtpäevad, lipupäevad ning pööripäevad, teistes lisaks ka rahvakalendri pühad ning kuufaasid. Kõigis seinakalendrites on viimasel lehel järgneva aasta kalendaarium.

Esikaanel ja iga kuu juures saate kasutada oma pilte. Seinakalendritesse sobivad horisontaalsed pildid.
Ka on võimalik esikaanele teha kollaaž 12-st sisulehe pildist.
Köiteks pakume musta või valget traatkammi koos riputusaasaga (köide üleval servas).
Samuti on võimalik trükkida kalendrile reklaamiriba.

Seinakalendreid on erinevate kujundustega, pilte näete siin all ja lähemalt saate tutvuda ning tellimusi esitada meie e-poes.

Kui soovite ka reklaamiriba, esitage tellimus meie müügiosakonna kaudu.

Lauakalendrid

Meil on valikus kolm erinevat lauakalendrit, aga loomulikult saame valmistada kalendrid ka vastavalt teie soovidele.

Kalender mõõtudega 210 x 99 mm koosneb 15-st lehest. Lisaks kaheteistkümnele kuule sisaldab esikaant ning jooksva ja järgneva aasta kalendreid. Selle kalendri jaoks sobivad horisontaalsed pildid.

Kalender mõõtudega 210 x 148 mm (horisontaalne A5) koosneb 14-st lehest. Kaheteistkümnele kuule lisaks on esikaas ning lõpus järgmise aasta kalender. Iga kuu juures on ka eelnev ning järgnev kuu ja nädalate numbrid. Siia sobivad vertikaalsed pildid, esikaanele teeme kollaaži kõigi kuude piltidest.

Kalender mõõtudega 130 x 210 mm koosneb samuti 14-st lehest, aga on püstine, mistõttu võtab laual veidi vähem ruumi. Iga kuu juures on ka eelnev ning järgnev kuu ja nädalate numbrid. Siia sobivad horisontaalsed pildid.

Kalendrid köidame valge või musta traadiga. Kõikides lauakalendrites on välja toodud riigipühad, riiklikud tähtpäevad ning lipupäevad.
Lauakalendreid on võimalik teha ka kahepoolsetena.

Plakatkalendrid

Plakatkalendril on 12 kuud ja 1 pilt, võimalikud erinevad paigutused (horisontaalne ja vertikaalne, vastavalt fotole).
Trükime 120–160 g paberile, soovi korral ka kartongile või plaadile – KAPA, Valge kartong, PVC.
Formaadid: A3, A2, A1

Vaata ka: plaadile trükk

Taskukalendrid

Taskukalendrid trükime valgele visiitkaardi paberile ning tavaliselt lamineerime mati laminaadiga ja ümardame nurgad. Lisaks on võimalik kasutada eripabereid, näiteks sädelevaid Curious Metallics pabereid.

Kalendri mõõdud on 6 x 9 cm, valida saab horisontaalse ja vertikaalse versiooni vahel, vastavalt teie valitud pildile. Minimaalne kogus on 18tk.

NÕU ANNAVAD JA KÜSIMUSTELE VASTAVAD:

Birgit Karras

Birgit Karras

müügikonsultant
681 6454
birgit@grano.ee

Sigrid Lemba

Sigrid Lemba

müügikonsultant
681 6456
sigrid@grano.ee

Palme Kaggovere

Palme Kaggovere

lapsepuhkusel

hinnainfo@grano.ee